טלפון במשרד 03-9391070
סלולר אישי 0505350239
פקס 03-6914792
14 שנות ניסיון

עורך דין לתביעות נגד משרד הביטחון

עורך דין גיא בית און מתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון. מזה כ16 שנים מטפל בתביעות של חיילים שוטרים וסוהרים נגד משרד הביטחון. במרוצת 16 השנים האחרונות אני מנהל תביעות , מורכבות נגד משרד הביטחון בעיקר תביעות בגין פגיעות נפשיות , פוסט טראומה , מחלות נפש , תביעות חולי סוכרת , פגיעות גב , ירידה בשמיעה , פגיעות ברכיים , פיברומיאלגיה נגד משרד הביטחון.

לקוח אשר מגיע למשרדי אין לו את הידע שיש לי , על מנת להחליט אם יש מקום להגיש תביעה , או אם רצוי להימנע מהגשת התביעה נגד משרד הביטחון , החלטה זו היא החלטה מקצועית וחשובה. החלטה זו מורכבת מהידע שלי בחוק הנכים תגמולים ושיקום , וכן מהידע הרפואי הנרחב שצברתי במשך 16 השנים האחרונות מהיום שפתחתי את משרדי וכן מהעובדה שעבדתי כשבע שנים באגף השיקום במשרד הביטחון.

הידע שלי שיטות העבודה שלי , הן הסיבה להצלחה שלך , משרדי הוא משרד בוטיק  , בעל שירות אישי , ואני מעניק קשת שלמה של שירותים משפטים בכל מה שקשור תביעות נכים ואני כוחות הביטחון נגד משרד הביטחון.

השירות המשפטי אשר מוענק על ידי ללקוחתי הם בתחום הגשת תביעה לקצין התגמולים , ניהול התביעה מול קצין התגמולים, הכנת הלקוח לבדיקה רפואית על ידי מומחה קצין התגמולים , וכן ייצוג הלקוח בוועדה רפואית לצורך קבלת אחוזי נכות.

שירותים נוספים אשר מוענקים על ידי הם בתחום הערעורים , ערעור על החלטת קצין התגמולים במקרה בו התביעה נידחת לבית המשפט השלום , וכן ערעורים לבית המשפט המחוזי והגשת בקשת רשות ערעור לבית המשפט העליון.

הניסיון שצברתי הן בתחום הגשת התביעות והן בניהול הליכים מורכבים בבתי המשפט לרבות ניהול תיקים בבתי המשפט הם אשר מסייעים ללקוחותיי בהתמודדות נגד משרד הביטחון , קצין התגמולים.

אם שנפצעת חלתה בזמן שירותך הצבאי , אם אתה סובל מנכות גופנית או מחלתי יש בידי את הידע הניסיון וההצלחות לייצג אותך בהשגת זכויותיך נגד משרד הביטחון

הנך מוזמן ליצור עמי קשר עוד היום .