טלפון במשרד 03-9391070
סלולר אישי 0505350239
פקס 03-6914792
14 שנות ניסיון

ערעור לוועדה רפואית עליונה ולוועדת הערעורים

נכים רבים מגישים תביעות לאגף השיקום במשרד הביטחון ונידחים , או שלא מקבלים את תביעותיהם בגין החמרת מצב או בגין נכות מוסבת , או בגין בקשה להצגת ראיות חדשות לקבלת זכות נכות מחלה או חבלה.

לאותם נכים עומדת זכות משפטית לערער על החלטת הוועדה הרפואית המחוזית , או  על החלטת קצין התגמולים אשר דחה את התביעה .

ערעור על החלטת קצין התגמולים וועדה רפואית מחוזית ועליונה

הערעור נדון במקרה של תביעה חדשה בגין חבלה או מחלה , שקצין התגמולים דחה אותה ,  בפני בית המשפט השלום בשבתו כוועדת ערעורים לפי חוק הנכים תגמולים ושיקום , או  בפני הוועדה הרפואית עליונה , מקום בו הדיון החל בפני וועדה רפואית מחוזית.

על מנת להצליח בערעור חשוב קודם לענות על השאלה האם בכלל קיים בסיס לערעור.   האם ההחלטה הדוחה את בקשת הנכה היא החלטה נכונה , והאם יש טעם של ממש לערער עליה. אם אין טעם של ממש לערער על ההחלטה,  סביר כי גם ערכת הערעור , בית המשפט המחוזי, או וועדה רפואית עליונה או בית המשפט השלום בשבתו כוועדת ערעורים לפי חוק הנכים תגמולים ושיקום, ידחו את הערעור, מקום בו החלטה הערכאה הקודמת מבוססת כדבעי.

הטיפול המשפטי בערעורים

אני אבחן עבורך  ואנתח כל החלטה שקבלתה, ממנה אתה לא ממש מרוצה, אני אערער עבורך אם יש צורך לכל ערכאה שיפוטית אשר בה תוכל לממש את זכויותיך ולמצות אותם , כשתגיע אלי אני אבקש לראות את ההחלטה אזמין את התיק ממשרד הביטחון , ואגבש חוות דעת ממנה נוכל להבין יחד מה הם סיכויי הערעור.

בחינה משפטית זו נועדה לסייע לך לא לבזבז את זמנך , וכן לא לגרום לך לחסרון כיס. כל החלטה צריכה להיבחן בטרם הגשת הערעור בצורה קפדנית , תוך התייחסות להחלטה הקודמת , לפגמים אשר נפלו בה , לחומר העובדתי שקיים בתיק , לחומר הרפואי וכן גם למצב הפסקתי באותה שאלה משפטית.

השאיפה המקצועית שלי היא לא לגרום לנפגעים הבאים בשערי משרדי, להילחם לשווא, על זכויות שבכלל לא יינתנו להם . התפקיד שלי הוא לבחון כל מסמך ומסמך כל טענה וטענה ולתת לה את המשקל הראוי במטרה לסייע לך להילחם על זכויותיך ולהצליח בערעור אותו הגשתה,

פנה אלי עוד היום אני אעזור לך.