טלפון במשרד 03-9391070
סלולר אישי 0505350239
פקס 03-6914792
14 שנות ניסיון

קנאביס רפואי 

קנאביס רפואי הוא חומר שמקל על חולים במחלות מסוימות , משרד הבריאות מספק חומר זה על פי נוהל פנימי , אשר נועד להסדיר את חלוקת והפצת הקאנביס הרפואי בקרב חולים מסוימים שהנוהל חל עליהם.

המחלות אשר רשומות בנוהל הפנימי של משרד הבריאות שייכות לקבוצות מחלות מסוימות  מתחום , האונקולוגי ,גסטרואונקולוגי , הכאב , מחלות זיהומיות ונירולוגיות , מחלות פלייטיביות.  לצד המחלות המפורטות בהוראה  ופוסט טראומה , קיים גם סעיף סל אשר מכונה מקרים חריגים מכוחו רשאים לקבל חולים אחרים קנביס רפואי.

המקרים החריגים אשר מאפשרים הענקת רישיון לשימוש בקנביס , כוללים בתוכם כמעט את כל קשת המחלות בהן טוען החולה כי יש והקנביס הרפואי יכול לסייע לו ולהקל עליו את חיו , סעיף סל זה קיים בנוהל של משרד הבריאות והוא בא לסייע לחולים אשר סובלים מקשת שלמה של מחלות אשר השימוש בקנביס יכול  לעוזר להם להתמודד עם מצבם , ואשר לא רשומים בהוראה.

הקושי הקיים בהפעלה של סעיף זה הוא קושי שנובע ראשית מן הצורך לשכנע את הרשות , להכיר בצורך של אותו חולה להשתמש בקנביס הרפואי , וכן לעמוד בכל סל הדרישות אותם מציבה הרשות על מבקש רישיון,אלה דרישות שניתן לעמוד בהן ואני אשמח לסייע לך בכך.

אם אתה במשך שנים משתמש בקנביס  , בגלל אירוע אשר ארע בצבא , או בגלל כל סיבה אחרת , אני אטפל עבורך בהגשת בקשה לקבלת קנביס רפואי , הבקשה תעזור לך לקבל את הקנביס במינון שיקבע ולתקופה שתקבע לך , וכן את הרישיון המיוחל אשר יסייע לך לא לעבור על החוק ולחיות חיים שלווים ושקטים.

אני גם אתמודד עבורך מול משרד הבריאות בעניין הארכת תוקף הרישיון  ואערער עבורך על החלטת משרד הבריאות אשר לא מתירה לך להמשיך להחזיק ברישיון או שמגבילה את השימוש ברישיון שלך.

קנביס רפואי לנפגעי פוסט טראומה 

כמי שמטפל מזה שנים בנפגעי פוסט טראומה  להם ניתן קנביס רפואי , יש בידי לסייע לאותם נפגעים לקבל רישיון לקנביס רפואי , אז אם אתה סובל מפוסט טראומה פנה אלי עוד היום ואסייע לך.