טלפון במשרד 03-9391070
סלולר אישי 0505350239
פקס 03-6914792
14 שנות ניסיון

החמרת מצב 

לאחר שהוכרת על ידי קצין התגמולים, לעתים המצב מחמיר, ויש צורך לשוב ולפנות אל קצין התגמולים, על מנת להופיע בפני וועדה רפואית, בכדי שזו תשקול להעלות את אחוזי הנכות שלך.

הגדלת אחוזי הנכות היא קודם כל צורך שלך, ראשית מבחינה רפואית , ושנית מבחינה כלכלית , כל אחוז נכות יכול להקנות לך זכויות ממוניות כספיות , רכב רפואי , טיפול רפואי , תרופות אשר לא נמצאות בסל התרופות ,ציוד עזר , ועוד זכויות רבות.

הייצוג בהחמרת מצב, מצריך ראשית מתן תשובה לשאלה, האם יש בכלל צורך להגיש תביעה להחמרת מצב? את הצורך הזה חשוב להבין עוד לפני שנכתבת בקשה להחמרת מצב. ההבנה האם יש צורך בהגשת תביעה להחמרת מצב,  היא בדרך כלל על סמך קריאה של התיק הרפואי , תוך הסתייעות במכתבים מקופת חולים , ולא בחוות דעת רפואית קנויה אשר משקלה כקליפת השום , בפני וועדה רפואית. 

אני אנתח עבורך את מצבך, אם צריך אבקש כי תעשה בדיקות נוספות, אנסה להעריך את מצבך בצורה הכי מדויקת, אבקש ממך לפנות לרופא בקופת החולים שיכתוב מכתב  אשר מעיד על מצבך, במידה וישנה החמרת מצב , ותרצה אגיש בשבילך בקשה להחמרת מצב , אכין אותך להופעה בפני הוועדה הרפואית , ואייצג אותך בוועדה הרפואית, והכל במטרה להעלות את אחוזי הנכות שלך.

הניסיון שצברתי בייצוג נכים , במהלך כל שנותיי מאפשר לי לתת לך שרות שהוא מקצועי ואמין , אשר יש בו כדי לסייע לך להגדיל את אחוזי הנכות שלך וכן גם את סל הזכויות לו אתה זכאי ממשרד הביטחון.

מקום בו לא קיימת החמרת מצב או מקום בו החמרת המצב היא לא משמעותית , ולא יכולה להקנות לך יתרון כלכלי מובהק אני מתחייב לומר לך את הדברים .

חבל שתסבול ,או שתחוש מקופח , או שתחשוב שדווקא אתה חסר המזל , נגזר עליך לחיות עם אחוזי נכות נמוכים, אשר נתנו לך, לפני 30 שנה ,  על ידי וועדה רפואית. אתה יכול להגדיל את אחוזי הנכות שלך בפעולה פשוטה של פנייה לאגף השיקום במשרד הביטחון , בבקשה לכינוסה של וועדה רפואית חוזרת , ואתה יכול לשפר את מצבך ואת הרגשתך , ואני אשמח לסייע לך.

צור איתי קשר עוד היום אשמח לשוחח אתך ולסייע לך בהתמודדות שלך אתה לא לבד אני כאן עבורך.